^Na górę

 • 1 Świeradów-Zdrój - perła gór izerskich
  POZNAJ NASZ PENSJONAT W PERLE DOLNEGO ŚLĄSKA I NAS ODWIEDŹ W naszym obiekcie panuje szczególna, rodzinna atmosfera. Zapraszamy na wczasy rodzinne i pobyty indywidualne. Budynek znajduje się ok. 200m od końcowego przystanku autobusowego, a do ścisłego centrum jest nie dalej jak 250 -300m.
 • 2 U Stachosa
  W dotychczasowej ponad 3-letniej ocenie naszych gości jest to bardzo dobra lokalizacja obiektu, gdyż umożliwia ona swobodne korzystanie ze znajdującej się opodal szeroko rozwiniętej bazy zabiegowej uzdrowiska.
 • 3 U Stachosa
  Na terenie całego obiektu jak i również w jego otoczeniu udostępniliśmy bezpłatny, dla naszych gości dostęp do sieci Internet. W ogólnodostępnym pomieszczeniu zaaranżowaliśmy w pełni wyposażony aneks kuchenny z miejscem do wspólnego ucztowania czy też kibicowania w oparciu o odbiór telewizyjnych kanałów satelitarnych.
 • 4 U stachosa
  W budynku bez problemu można przechowywać zarówno sprzęt narciarski jak i rowerowy. W miesiącach wiosennych, letnich i jesiennych, kiedy pogoda dopisuje zachęcamy do korzystania z leżaków jak i szeroko rozumianego sprzętu grillowego. Z grilla można korzystać pod zadaszeniem co gwarantuje niezależność naszych gości od warunków pogodowych.
 • 5 Rabaty dla naszych gości
  Od 10% do nawet 20% zniżki na przejazdy koleją gondolowa w ośrodku narciarskim Ski & Sun.

Noclegi "U Stachosa"

Tanio. blisko, wygodnie

Nasz pensjonat to także nasz dom rodzinny. Spędzaliśmy tu wiele pięknych i niezapomnianych chwil. Doświadczaliśmy natury w najczystszej formie – wokół niepospolite drzewa i krzewy w tarasowo skomponowanym ogrodzie.

Wyjątkowość naszego miejsca podkreśla specyficzny, podgórski klimat z bogatą roślinnością, wielość szlaków turystycznych oraz występowanie wód leczniczych mających zbawienny wpływ na nasze zdrowie.

U stachosa to miejsce, gdzie można odpocząć, zapomnieć o codziennych problemach, odetchnąć od miejskiego zgiełku, zrelaksować ciało i duszę.  Tutaj czas płynie wolniej.

W naszej miejscowości i okolicy można pospacerować i wzmocnić ciało przez zabiegi lecznicze natomiast ducha  uczestnicząc w wielu cyklicznych kulturalno-rozrywkowych imprezach jak i plenerach naukowych.

Wiodącą atrakcją turystyczną naszego miasta jest Kolej Gondolowa  (około 1500m od naszej kwatery znajduję się jej dolna stacja), umożliwiająca wjazd na Stóg Izerski z którego widoczność przy ładnej pogodzie sięga 50 km, a przygotowane trasy rowerowe i narciarskie są w stanie zadowolić najbardziej wybrednych koneserów.

 

     

 

 Ze względu na swoje położenie pokoje pensjonat  "U stachosa" jest idealnym miejscem zarówno dla osób szukających wyciszenia i spokoju, jak i miłośników górskich wędrówek, rowerowych wycieczek oraz śnieżnego szaleństwa. Blisko stąd do przepięknych szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich oraz  doskonale przygotowanych stoków kolei gondolowej.

Doskonała lokalizacja naszego domu gwarantuje również pobyt w sercu Świeradowa Zdroju. Do centrum miasta jest zaledwie 250 m, gdzie możesz zobaczyć zabytkowy Dom Zdrojowy, Park Zdrojowy i odkryć wiele innych czarujących zakątków chociażby "Śladami Izerskich tajemnic" .

Copyright © 2013. Info-Tom S.C  Rights Reserved.